Srpen 2016 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP

Srpen 2016 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP

Srpen 2016 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je srpen 2016 vydání tohoto měsíce ve WordPress s CodeinWP.


Léto se zdá být končeno souborem (mírně) smíšených pocitů pro komunitu WordPress. Na jedné straně máme novou verzi WordPress, hodně růstu pro různé produkty, značky a dokonce i skupiny uvnitř komunity WordPress. Ale na druhé straně existuje také kontroverze ohledně základních zásad vedení, nových pravidel společnosti Google a dalších věcí.

Podívejme se dnes na všechno. Zde je seznam nejzajímavějších novinek souvisejících s WordPress v nejnovějším vydání našich "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP" série. Toto je vydání z srpna 2016.

Srpen 2016 ve WordPressu

WordPress 4.6 "Pepř"

Čekání na WordPress 4.6 skončilo. Nejnovější verze byla vydána před pár týdny. Je to krycí jméno "Pepř" na počest jazzového barytonisty saxofonisty Park Fredericka "Pepř" Adams III. Pokud jste se dosud neaktualizovali, můžete to udělat přímo z ovládacího panelu nebo Stáhněte si novou verzi zde.

Vylepšení přidaná v 4.6:

 • Zjednodušené aktualizace.
 • Nativní fonty.
 • Vložená kontrola odkazů.
 • Obnova obsahu.
 • a jako vždy, mnoho vylepšení pod kapotou.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Srpen 2018 Komiks w / CodeinWP … #JavaScript #IGTV #DigitalNomads
 • Archivy průzkumu hostování WordPress 2016–2019: Obrovské průzkumy hostování shrnuté na jednom místě
 • Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 0,99 $ / měsíc

vsunuté reklamy
Google penalizuje weby zobrazující vyskakovací okna v mobilu

TL; DR: Žádné další vyskakovací reklamy počínaje rokem 2017, pokud chcete, aby se váš web zařadil na Google (ovlivňuje WordPress a podobně).

Google se zdá být opravdu nespokojen s jakýmkoli druhem vyskakovací reklamy na mobilu. Natolik, že skutečně pokročili a oznámili, že weby využívající tuto formu reklamy budou velmi brzy v potížích.

Zde je krátký výňatek:

"Stránky, které zobrazují rušivé vsunuté reklamy, poskytují uživatelům horší zážitek než jiné stránky, na nichž je obsah okamžitě přístupný. To může být problematické na mobilních zařízeních, kde jsou obrazovky často menší. Za účelem zlepšení zážitku z mobilního vyhledávání nemusí po 10. lednu 2017 stránky, u kterých není obsah snadno přístupný uživateli při přechodu z výsledků mobilního vyhledávání, na vyšší hodnocení."

WordSesh 4 oslovuje 816 diváků na 5 kontinentech

Čtvrté vydání WordSesh, každoroční online konference WordPress, oslovilo 816 diváků z celého světa. 24hodinová streamingová relace zahrnovala přednášky od Matta Mullenwega, Noela Tocka, Briana Krogsgarda, Petya Raykovské a Brenta Shepherda.

Hlavní prezentovaná témata se týkala vývoje WooCommerce, WordCamp Europe, globální komunity WordPress, relace Matta Mullenwega atd..
wordsesh

polygloty
Zkušenosti týmu Polyglots zaznamenávají roční růst, rozšiřují dosah WordPress na miliony novými překlady

Tým Polyglots dosáhl rekordního počtu přispěvatelů překladů. V srpnu 2016 se celkový počet zvýšil na 10 059, s 1247 překladateli překladů – 114% nárůst za poslední rok a půl.

WordPress 4.6, který byl nedávno vydán, také přichází s podporou 50 překladů na 100%. Abychom pochopili, jak vážná je tato překladatelská věc, je také nejnovější verze WordPress přeloženo do gudžarátštiny, indický jazyk s přibližně 65 miliony reproduktorů po celém světě.

US vs THEM

Zasahuje jádro týmu WordPress lidem v komunitě strach? Stává se vedení příliš drsné pro vývojáře témat a pluginů? Jeff Chandler přináší řadu zajímavých bodů na toto téma, které vycházejí z jeho rozhovorů s různými vývojáři pracujícími na produktech WordPress.

"Fráze, kterou jsem během těchto rozhovorů často slyšel, je (prostě nechci být ukřižován vložením názvu hlavního vývojáře zde)."

Toto se stalo citlivým tématem, které vyvolalo mnoho kontroverzních a protichůdných rozhovorů mezi přispěvateli WordPressu. Je to také jeden z příspěvků, kde je sekce komentářů možná ještě zajímavější než samotný příspěvek.
nás vs

Skvělé články z celého webu

Jak získat čtenáře, aby skutečně komentovali vaše příspěvky v blogu WordPress

Přinutit lidi, aby komentovali vaše příspěvky, je opravdu těžké. Zde je několik tipů, které můžete použít, abyste své čtenáře přesvědčili, aby jednali.

Jak náhodně změnit barvu pozadí v WordPress

Nudí vás snadno stará stejná stará barva na pozadí vašeho webu? Chcete, aby se automaticky měnila? Potřebujete jen několik řádků kódu a máte hotovo.

Jak snadno vytvořit cenovou tabulku ve WordPressu

Cenové tabulky jsou skvělé, pokud chcete svým návštěvníkům ukázat, jaké konkrétní možnosti vašeho produktu existují, a také je nasměrovat k jedné, nejvyšší možnosti. Podívejte se, jak tyto věci vytvořit.

Kolik stojí web

Interaktivní a zábavný nástroj, který vypočítává celkové náklady na web podle toho, jak složitý je. Zkuste to, alespoň pro zábavu.

Vytváření krásných přechodů stránek na vašem webu WordPress

Přechody stránek jsou zajímavým řešením, díky němuž je váš web interaktivnější a poskytuje čtenáři plynulejší zážitek. Ďábel je však v detailech. Zde je návod, jak věci udělat.
5 způsobů, jak integrovat WordPress s Instagramem (výukový program)

Instagram moc? Integrujte jej s webem WordPress, aby vaši návštěvníci měli snadnější přístup k vašemu obsahu. Integrace Instagramu může mít mnoho podob: posuv, tlačítko pro sledování, posuvníky atd. Zde je pět z nejpopulárnějších.

Optimalizace obrazu pro SEO

Stejně jako vaše příspěvky a stránky, i mediální soubory vyžadují optimalizaci pro SEO. Před zveřejněním na webu je třeba se ujistit, že vaše obrázky jsou přátelské vůči SEO.

Vytvořte vlastní způsob dopravy pro WooCommerce

Průvodce krok za krokem, který nabízí užitečné tipy, jak vytvořit vlastní způsob dopravy pro váš online obchod.

11 nejlepších prémiových pluginů WordPress stojí za své peníze

Pokud jde o prémiové doplňky WordPress, krajina je opravdu obrovská. Ale které z nich skutečně stojí za jejich cenovky? Zjistěte zde.

17 nejlepších témat obnovení WordPress pro váš online životopis

Skvělý životopis / životopis web může udělat hodně pro vaši kariéru a pomůže vám najmout nebo objevit nového klienta. Zde je seznam krásných témat WordPress vytvořených primárně pro obnovení stránek.

To je pro dnešek. Všechno, co nám chybělo?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector