Narozeniny WordPress, téma Elementor, program důvěryhodných autorů ��️ červen 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Toto je červen 2019 vydání "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj milenci WordPressu, vítejte na čerstvé zprávě z naší komunity! Stejně jako minulý měsíc byl květen plný zajímavých událostí, oznámení a změn v ekosystému WordPress.

Před začátkem červnového vydání časopisu WordPress 2019 chci říct "Všechno nejlepší k narozeninám, WordPress!", když se to otočilo 16. Spousta lidí z celého světa oslavila výročí setkání, koláče a nápoje.

Další poznámka, WordPress 5.2.1 je venku, Elementor vypsal Hello téma na WordPress.org, tým Theme Review implementoval kontroverzní změny do programu Důvěryhodní autoři a plugin Pokročilá uživatelská pole přidal rámec PHP pro bloky.

Ale to je jen rychlý pohled. Máme pro vás také několik klíčových návrhů WordPress, nový podcast, zprávy o dostupnosti Gutenbergu a mnoho, mnohem více.

Červen 2019 WordPress News w / CodeinWP

Červen 2019 WordPress News

WordPress 5.2 "Jaco"

WordPress 5.2 – „Jaco“ – je venku a přichází s řadou nových funkcí a vylepšení na straně zabezpečení a oprav webů. Vývoj byl zaměřen na projekt Site Health Check, ochranu před chybami PHP, aktualizace přístupnosti, nové ikony dashboardů, kontroly kompatibility pluginů a zabezpečení automatických aktualizací.

Ale to jsou jen hlavní změny; podívejte se na výše uvedený článek, kde najdete podrobnější pohled na všechna vylepšení WordPress 5.2.

Mezitím je pro vás připravené vydání WordPress 5.2.1 stažení a test, zatímco verze 5.2.2 se očekává, že bude pokračovat v prvním červnovém týdnu.

Červen 2019 Novinky WordPress - WordPress 5.2 Jaco

WordPress změnil 16 dnešních šťastných 16. narozenin na WordPress https://t.co/1DCZ25Cr0Y pic.twitter.com/tf9LO3Qf9R

– Code Pixelz Media (@codepixelzmedia) 27. května 2019

Happy Sweet 16, WordPress

V květnu lidé oslavili další narozeniny WordPressu – 27. dne v měsíci to bylo 16. Byla to dlouhá cesta od první základní platformy pro blogování ke složitému a pokročilému tvůrci webových stránek, který se během této doby stal našim CMS.

Po 16 letech neustálého vývoje a inovací WordPress ovládá 34% celého webu. Naše komunita nenechala tuto příležitost bez povšimnutí, protože oslavovala vlastní narozeninové dorty, večeře, tematické schůzky nebo jednoduše příspěvky v sociálních médiích.

Představujeme Hello téma: Nejrychlejší WordPress téma, jaké kdy bylo vytvořeno

Nejoblíbenější tvůrce stránek této chvíle právě spustil své vůbec první téma WordPress na WordPress.org s názvem Hello. Je to čisté a jednoduché téma, které můžete použít jako šablonu startéru pro další přizpůsobení pomocí Elementoru.

Téma za jediný týden shromáždilo přes 10 000 aktivních instalací. Zajímavé je, že Hello byl ve skutečnosti k dispozici na GitHubu od března 2018, ale teprve nyní jej publikoval na WordPress.org pro lepší dosah a potvrzení uživatelů..

Přestože je Hello téma zdarma, některé funkce – například přístup k záhlavím, zápatím a widgetům – jsou omezeny pouze na uživatele Elementor Pro.

Červen 2019 WordPress novinky - Elementor Hello téma

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Červen 2018 Komiks w / CodeinWP … #GDPR #AI #WordPressPlugins #HiringTraps
 • Build for Gutenberg: Jak autoři pluginů a motivů řeší přechod na Gutenberg
 • Adresář tematických obchodů WordPress 2019 – Kdo právě vede tematický trh WordPress, bylo analyzováno 100 tématických obchodů

Červen 2019 Program důvěryhodných autorů WordPress

Změny důvěryhodných autorů

Neexistuje žádný měsíc v WordPress, aniž by alespoň trochu kontroverzní. Program Důvěryhodní autoři byl představen minulý rok týmem Review Review a zaměřil se na usnadnění procesu kontroly pro ty, kteří se k programu připojili, aby mohli přeskočit Trac s dlouhým ocasem.

Tento rok se pokyny trochu změnily. Nyní, pokud si přejete, aby se vaše témata během procesu kontroly pohybovala rychle, musíte si sami prohlédnout jeden lístek za měsíc, abyste mohli vidět své téma živě v repu. Vaše téma nebude zveřejněno, dokud nesplníte tuto podmínku a nedokončíte kontrolu.

Toto oznámení vyvolalo spoustu komentářů od lidí, kteří vyjádřili nesouhlas se změnami.

Vydání ACF 5.8.0 – PHP bloky pro Gutenberg

Jinak řečeno, dalším protagonistou našeho červnového zpravodajství WordPress v červnu 2019 je známý plugin Advanced Custom Fields, který přidal do svého jádra nové funkce: bloky PHP. Toto je vlastně framework PHP, který vám umožňuje vytvářet vlastní typy bloků Gutenberg. Tato nová funkce se vyvíjí šest měsíců a byla vydána tento měsíc spolu s nejnovější verzí pluginu 5.8.0.

Funkce Bloky ACF je k dispozici pouze v prémiové verzi nástroje.

pokročilá vlastní pole php bloky pro gutenberg

Skvělé články z celého webu

Návrh na změnu pokynů pro pluginy

Mika Epstein z týmu Plugin Review Team přišla s návrhem na zlepšení pokynů pro zásuvné moduly úpravou částí, které dříve používaly prostor pro interpretaci nebo vypadaly matoucí. Přečtěte si výše uvedený příspěvek a pokud chcete přispět, napište svůj názor.

WPCampus zveřejňuje výsledky auditu dostupnosti Gutenberg

Audit dostupnosti na Gutenbergu proběhl začátkem tohoto roku, ale výsledky ještě musíme vidět… doposud. Takže pokud jste čekali na výsledky, nebo jste jen zvědaví na Gutenbergův vývoj tímto směrem, WPCampus zveřejnil zprávy za vás.

Návrháři WordPressu prozkoumávají návrh na zjednodušení administrace WP Admin

Další návrh přišli od návrhářů, kteří vytvořili několik maket nového dashboardu WordPress. Jejich cílem je zjednodušit navigaci na stránce administrátora. Jedna ze změn se týká navigace na postranním panelu a jejím cílem je nahradit plovoucí nabídky akordeonovými nabídkami.

Vyhlašování sponzorů GitHub: nový způsob, jak přispět k otevřenému zdroji

Pokud jste vývojář a chcete přispět do GitHubu, máte šanci získat finanční kompenzaci. Platforma právě spustila nový nástroj Sponsors, který je stále v beta verzi, ale můžete se k němu připojit čekací listina dokud nebude úplně připraven.

Překlad WordPress Day 4 úspěšně hostí 77 místních událostí ve 35 zemích, přijímá 183 nových překladatelů

Další akcí, která se konala v květnu, byl 4. den překladu WordPress. Projekt byl úspěšný: shromáždil 77 místních akcí (více než v předchozích letech) v 35 zemích, čímž se podařilo přivést do týmu Polyglots 183 nových překladatelů..

Představujeme distribuovaný podcast

Mezitím začal Matt Mullenweg podcasting o „budoucnosti práce“, neboli práci na dálku. První epizoda je rozhovor s generální ředitelkou Upwork Stephanie Kasriel o jejich interní distribuované kultuře a o tom, jak flexibilní plány ovlivní společnosti.

Vstupenky WordCamp US 2019 jsou nyní v prodeji

První velký WordCamp roku přichází za méně než měsíc, ale mezitím si můžete zakoupit vstupenky na WordCamp US 2019. Jedna jízdenka stojí 50 $ a dává vám plný přístup k události, plus další překvapení a spoustu zábavy. Tady je Časová osa které vám pomohou uspořádat rok předem.

Jak odkaz v našich tématech téměř zničil naše podnikání (a jak jsme to vyřešili)

Někdy může nevinná chyba vést ke katastrofě. Takto chlapi z WPZoom vymazali svou společnost z indexu vyhledávání Google kvůli odkazu umístěnému na nesprávné místo. Nakonec problém vyřešili.

Sleduj Marcel on His Epic 465 mi. Vydejte se na WordCamp Europe

Marcel Bootsman (vhodné jméno, že?) Zahájil další turistickou kampaň z Berkel en Rodenrijs do Berlína. Účelem je získat peníze DonateWC, což pomáhá finančně nestabilním lidem navštěvovat velký WordCamp. Podívejte se na Marcelovu cestu a připojte se k výzvě, pokud se s ním setkáte.

Průvodce pro vývojáře Git a GitHub

Obvykle jen vývojáři tráví čas na Gitu. Ale někdy my, ne-devové, musíme také interagovat s platformou. Na první pohled to může vypadat komplikovaně, ale můžete se s ním docela rychle seznámit. Zde je průvodce, jak zjistit, co je Git a jak se v něm orientovat.

To je za červen 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map