Jeden rok Gutenberg, struktura blokových témat, Bluehost Marketplace ��️ Leden 2020 WordPress News w / CodeinWP

Jeden rok Gutenberg, struktura blokových témat, Bluehost Marketplace ��️ Leden 2020 WordPress News w / CodeinWP

Jeden rok Gutenberg, struktura blokových témat, Bluehost Marketplace ��️ Leden 2020 WordPress News w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je vydání z ledna 2020 z roku 2008 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahojte všichni, vítejte do roku 2020! Toto je naše první kolo roku, což znamená, že jsme zpět do práce a prázdniny skončily. Většina našeho týmu si vzala poslední dva týdny volno, zatímco někteří z nás střídali práci s volnými dny. Nicméně, toto období bylo zábavné a krátké, pokud se mě zeptáte.

To, co se chystáte přečíst v tomto příspěvku, jsou nejdůležitější zprávy měsíce. Mnoho příběhů je shrnutí, závěry nebo návrhy na další kroky. V našem rámci máme připraveny projekty WordPress pro rok 2020, nové vydání údržby, vývoj editoru bloků WordPress (Gutenberg), strukturu témat založených na blocích a uvedení nového trhu WordPress na Bluehost.

Ale to rozhodně není. Máme ještě více zpráv, o které se s vámi chceme podělit, takže přejděte dolů a informujte se o nové dekádě.

V neposlední řadě vám tým CodeinWP přeje šťastný a úspěšný nový rok!

Jeden rok Gutenberg, struktura blokových témat, Bluehost Marketplace - leden 2020 WordPress News w / CodeinWP

Leden 2020 WordPress News with CodeinWP

Aktualizace: 9 projektů na rok 2019

Pojďme prolomit led tím, že Josepha Haden zahalil pokrok, který hlavní vývojáři dosáhli na projektech stanovených pro rok 2019, a rekapitulaci plánů, které tým navrhl na další rok dopředu. Abych to shrnul, z devíti primárních cílů stanovených pro rok 2019 se WordPress-ers podařilo dokončit pouze dva. O zbývající projekty se postaráme v příštích dvanácti měsících.

V roce 2020 můžete očekávat tři nové hlavní verze WordPressu, které jsou plánovány tak, že nám přinesou blok nabídky navigace, vlastní obsahové oblasti s vědomím bloků pro témata, oblasti widgetů pro podporu bloků, automatické aktualizace (pro pluginy, motivy a základní změny) ) a funkci pro vyhledávání a instalaci adresáře bloků.

leden 2020 wordpress news - wordpress projects for 2020

uvolnění wordpress 5.3.2

WordPress 5.3.2 Vydání údržby

Od posledního vydání WordPress, které se stalo minulý měsíc, vyšly do tohoto bodu dva nové menší. Nejprve to byl WordPress 5.3.1, který kromě problémů se zabezpečením přinesl s sebou alternativní změny barevného schématu na sekundárních tlačítkách a přidal animace hladkého posunu do výchozího motivu Dvacet dvacet.

Poté byl vydán WordPress 5.3.2, který vyřešil několik zásadních problémů, se kterými se setkalo v předchozí verzi. Znamená to konečnou aktualizaci cyklu WordPress 5.3 a další hlavní vydání následující v březnu.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Leden 2018 Komiks w / CodeinWP … #PowerPoint #WordPressAdvice #WordPressPlugins
  • Leden 2019 Komiks w / CodeinWP … #Vývojáři #DataBreach #Testing #Bugs
  • 15+ nejlepších Gutenberg-kompatibilních témat (Editor bloků WordPress)

Gutenberg: Později o rok

Je to rok, co Gutenberg poprvé viděl denní světlo. Někteří uživatelé, kteří si původně mysleli, že editor bloků je nadbytečný a jednoduše ho odmítli přijmout ve svých životech, do jisté míry změnili svůj názor. Ostatní to stále nenávidí. A samozřejmě, jsou tito lidé, kteří se nestarají, jestli jsou to bloky nebo TinyMCE.

Chris Hughes analyzoval vývoj Gutenbergu v průběhu celého roku a dal vše dohromady v úvodníku na WP Tavern. Má osobní poznatky, srovnání, fakta a čísla a užitečné zdroje. Pokud se podíváte na komentáře, názory jsou stále smíšené a diskuse pokračuje.

gutenberg o rok později 2020

leden 2020 wordpress news - pokyny k blokovým tématům

Navržená počáteční dokumentace pro bloková témata WordPress

Vývojáři motivů WordPress, to se může stát vaším hlavním zájmem pro tento nový rok. Riad Benguella připravil dokument, který vám ukáže, jak by měla fungovat témata vytvořená s ohledem na bloky. Určitě to není konečná podoba těchto pokynů, ale je to pravděpodobně začátek nové éry vývoje motivů WordPress..

V dokumentu naleznete aktuální stav blokových témat v režimu úprav na všech stránkách (o kterých jsme hovořili v jednom z našich předchozích kol), způsob, jakým by mělo být téma strukturováno podle Gutenbergových nových výzev. Podívejte se na tento příspěvek a podívejte se na navrhovanou strukturu motivů, která se zřejmě příliš neliší od stávající.

Představujeme WordPress Themes na Bluehost Marketplace

Hned na konci prosince, Bluehost ve spolupráci s MOJO Marketplace oznámila vydání trhu s tématem a zásuvnými moduly. Tato funkce zahrnuje poskytnutí přístupu uživatelům Bluehostu ke sbírce produktů WordPress prostřednictvím řídicího panelu Bluehost.

Trh Bluehost představí témata a doplňky třetích stran a všichni se mohou připojit k prodeji produktů prostřednictvím této nové platformy. Právě teď je trh otevřen pouze autorům témat, ale vývojáři pluginů budou moci brzy přispět také. Samozřejmě, že žádné téma nemůže snížit na Bluehost Marketplace, musí splnit několik pokyny za prvé.

Také v prosinci, Bluehost oznámil jeho expanze do Indie, nabízí balíček kompletních služeb včetně produktů, podpory, místní měny a nového webu.

leden 2020 wordpress novinky bluehost tržiště

Skvělé články z celého webu

Černý pátek Banner Gone Wrong: Reklama ve volných pluginech

Yoast se stal darebákem kontroverzní reklamní kampaně Černý pátek za zobrazení banneru na milionech dashboardů WordPress po celém světě. Očividně se lidé rozzuřili a Yoast okamžitě vydal aktualizovanou verzi pluginu bez banneru. Ale lidé nezapomeň.

K dispozici je nový barevný alfa balíček

Od nynějška mohou autoři motivů přidávat pokročilé ovládání barev v přizpůsobiteli, protože tým pro kontrolu motivů právě oznámil spuštění výběru barvy alfa. Balení obsahuje barvy rgba s neprůhledností.

Představujeme ShareABlock: Zcela nový způsob sdílení a stahování bezplatného Gutenbergova bloku & Vzory šablon

Pokud hledáte nové bloky, může být jednou z vašich zastávek ShareABlock. Jeffrey Carandang vytvořil tento web, kde uživatelé WordPressu mohou stahovat různé návrhy bloků a šablony. Pokud chcete sdílet svůj vlastní blok, stačí se zaregistrovat a nahrát, aby jej mohli ostatní uživatelé na svých stránkách používat.

Google mění způsob generování výsledků místního vyhledávání

Google zveřejnil novou aktualizaci týkající se způsobu, jakým jsou místní společnosti zobrazovány v SERP. Prostřednictvím této aktualizace se Google snaží lépe porozumět tomu, co každý dotaz znamená, a přiřadit jej k nejvýznamnějším místním podnikům, i když dotyčný podnik nezahrnul tento konkrétní dotaz do svého popisu nebo názvu..

10 Důležité trendy v SEO 2020, které potřebujete vědět

Vrátíme-li se k SEO, zde si myslí, že časopis Search Engine Journal bude součástí další kapitoly v této oblasti. Zde je 10 trendů v oblasti SEO, na které pravděpodobně narazíme v roce 2020.

Stav slova: příběh diapozitivů

Zdá se tedy, že snímky, které Matt Mullenweg použil pro svou prezentaci „Stav slova“ na WCUS, byly vyrobeny s Gutenbergem. Zde je více o procesu navrhování (plus, právě jste našli další dobré použití pro editor bloků).

Naučte se, jak zvládnout vyhledávání na SEO Bootcampu!

Pokud se chcete o SEO naučit, můžete se zaregistrovat do SEO Bootcamp, bezplatné akce, která se bude konat ve dnech 21. až 23. ledna. Rebecca Gill ho bude hostit online tři dny v řadě, s intenzivním SEO tréninkem a živým Q&A.

Vyhlášení našich řečníků – kolo 7

Společnost WordCamp Asia (21. – 23. Února) začala oznamovat své řečníky na konci listopadu a v současné době je na sedmé vlně příspěvků. Jsme rádi a hrdí, že můžeme zmínit, že jedním z nich bude náš kolega Hardeep Asrani. ��

5 věcí, které jsme se naučili zasláním 4,1 milionu e-mailů BFCM

Černý pátek je dávno pryč, vím. Po akci však společnosti vyvozovaly zajímavé závěry a sdílejí s námi užitečná fakta a postřehy. Tady jsou Jiltovy stánky s e-mailovým marketingem, které by vám jednoho dne mohly pomoci.

Trendy webového designu WordPress pro rok 2020

Nyní se zaměřme na to, co pro nás bude z hlediska webového designu příští. WPMUDEV vytvořil pěkný seznam nejpravděpodobnějších zhmotnění předpovědí pro rok 2020. kluci v Elementoru zkompilovaný jeden.

Co je nového v Gutenbergu? (11. prosince)

Gutenberg obdržel poslední aktualizace roku letos v prosinci. Tým vyřešil spoustu chyb a problémů, ale také přidal nové funkce ve verzi 7.1 pluginu. Mezi tyto funkce patří uvítací modální režim, obrázky s přetažením a přetažení, titulky tabulky, vylepšený výběr z více bloků a zarovnání navigačního bloku..

8 Věci, které jsem se naučil Vytváření webu WordPress bez kódu

A tady je zajímavé „přiznání“ vývojáře, který se rozhodl postavit web WordPress, aniž by se dotkl jeho kódovacích schopností. WordPress pro běžné uživatele, jak je vidět očima vývojáře … to je něco vzrušujícího číst.

To zabalí naši zpravodajskou agendu WordPress z ledna 2020. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector