Černý pátek, #WCUS State of Word, WordPress 5.3, bbPress ��️ Prosinec 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Toto je prosincové vydání z roku 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj kamarádi! Toto je poslední krok roku, poslední zprávy WordPress, které si přečtete v roce 2019. Nevím o vás, ale pokud bych měl vybrat superhrdinu, který by popisoval posledních 12 měsíců, byl by to Flash. Všechno se stalo tak neuvěřitelně rychle, že je to docela děsivé.

Každopádně tady jsme, dáváme dohromady ty nejlepší příběhy a odkazy pro novinové novinky WordPress z roku 2019, které doufám, že najdete zajímavé a užitečné. V dnešním příspěvku se dočtete o černém pátku (máme pro vás hotové nabídky), Mattově „stavu slova“, novém vydání WordPress, návratu bbPress, Google a mnoha dalších skvělých článcích.

Takže dohonte všechny novinky WordPress z minulého měsíce a uvidíme se zde v roce 2020.

Přejeme vám šťastné svátky a úžasné dárky!

Černý pátek, #WCUS State of Word, WordPress 5.3, bbPress ��️ Prosinec 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Prosinec 2019 WordPress News with CodeinWP

15+ z nejlepších nabídek WordPress Black Friday a Cyber ​​Monday v roce 2019

Ale před vánoci, je tu další svátek, který byste si neměli nechat ujít. Pro Černý pátek a Cyber ​​pondělí jsme shromáždili super seznam nejlepších nabídek, které nabízejí slavné společnosti a značky WordPress, takže zde máte šanci dostat své oblíbené nástroje a služby za levné.

V tomto příspěvku najdete zajímavé slevy na hostování, Elementor, hlavní témata WordPress, pluginy, balíčky se sadami a šablonami, marketingové nástroje a další. Pokračujte a kupujte, dokud nevyprší platnost nabídek (některé dokonce mají omezená místa)!

WordPress Černý pátek se zabývá 2019 - CodeinWP

Stav slova Matta Mullenwega, 2019

Okamžik roku? Mnoho lidí to považuje. Nebo alespoň je to nejočekávanější řeč. Je to samozřejmě Matt Mullenweg "Stav Slova", který se vždy koná na WordCamp USA, na konci každého roku. Pokud jste tam nebyli, tady jsou stánky s sebou:

 • Shrnutí minulých událostí, od vydání WordPress 5.0 do současnosti. Křičet do WordCampů, setkání a dalších skvělých iniciativ.
 • Vášeň komunity WordPress pro jejich práci se projevila prostřednictvím dokumentární kde 37 lidí odpovídá na základní otázky.
 • Rok editoru bloků. Přehled toho, jak se Gutenberg vyvíjel k tomuto bodu, včetně obecného odmítnutí, které obdržel od uživatelů.
 • Další kroky editoru bloků pokrývající jeho čtyři fáze: snadnější úpravy, přizpůsobení, spolupráce a vícejazyčná funkce.
 • Obvyklá Q&Relace po projevu.

A to, přátelé, zabalí další sezónu s WordPress. Další WCUS zůstane v St. Louis, ale poprvé v historii se bude konat v polovině týdne (počínaje úterý) a ne o víkendech.

WordPress 5.3 "Kostel"

Po dvanácti týdnech ve výrobě je WordPress 5.3 mimo provoz a je to poslední hlavní vydání v roce 2019. Vývojový tým s potěšením slyší vaši zpětnou vazbu, kterou můžete zanechat komentářem k tomuto pošta.

Co je nového ve WordPress 5.3? Integrace výchozího tématu dvacet dvaceti, vylepšení editoru bloků, změny související s vývojem, vylepšení stavu webu a další vylepšení uživatelského rozhraní.

Prosinec 2019 WordPress News - WordPress 5.3 Kirk

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Prosinec 2017 Komiks w / CodeinWP … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign
 • Prosinec 2018 Komiks w / CodeinWP … #SocialMedia #Priatelia # Freelancer
 • Únor 2019 Komiks w / CodeinWP … #Vývojáři #Debugging #WebDesign

bbPress 2.6 vyšel v prosinci 2019 zaokrouhlování zpráv WordPress

bbPress 2.6 – Lepší skvělé než nikdy

Můžete věřit, že je to už šest let, co jsme naposledy vydali hlavní vydání pro bbPress? Nyní jsme svědky jeho návratu z popela! bbPress je zpět s verzí 2.6 a přináší nové funkce, jako je moderování na fóru, nové platformy pro import obsahu fóra a rozhraní Engagements API.

Proč dlouhé čekání? John James Jacoby, jeden z předních vývojářů, uvedl, že na verzi 2.6 beta, kterou vydali v roce 2017, nebylo mnoho zpětných vazeb a Jacoby také překračoval období přechodu na nové zaměstnání. Projekt byl tedy na chvíli ponechán. Šest let od předchozí hlavní verze se devs znovu sešli k vydání bbPress 2.6.

Google uvádí na trh zásuvný modul Site Kit, který umožňuje nahlédnout do webů WordPress

Google se snaží upevnit svůj vztah s WordPress. Tímto směrem se tým uvolnil Plugin Site Kit chtěli vlastníkům webových stránek poskytnout informace a informace o tom, jak lidé používají jejich stránky. Plugin integruje známé produkty Google, jako je Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights a další.

Sada webu je v podstatě univerzální a rychlé řešení pro analýzu WordPress, takže již nemusíte instalovat a nastavovat všechny nástroje samostatně. Statistiky a statistiky jsou dodávány přímo na řídicí panel zdarma.


Sada stránek od společnosti Google Sada stránek od společnosti Google

Autor: Google

Aktuální verze: 1.8.1

Poslední aktualizace: 20. května 2020

google-site-kit.1.8.1.zip


Hodnocení 78%


400 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

Skvělé články z celého webu

Nový způsob, jak vydělat peníze na WordPress.com

Pokud pro svůj blog používáte WordPress.com, můžete nyní implementovat opakující se platby na kterékoli stránce vašeho webu, abyste vydělali peníze za svůj obsah (pokud jste platícím zákazníkem WordPress.com, to je). Existuje způsob, jak to provést také na WordPressu s vlastním hostitelem, ale musíte mít nainstalovaný Jetpack.

2019 Roční přehled

Pokud chcete zanechat svůj názor na to, jak lze v budoucnu vylepšit WordPress nebo jak vaše zkušenosti s platformou proběhly v uplynulém roce, můžete vyplnit roční průzkum 2019 a pomoci vývojářům vylepšit WordPress..

Společnost BoldGrid spojuje síly s hranou W3 a získává zásuvný modul W3 Total Cache

Populární plugin W3 Total Cache je nyní součástí týmu BoldGrid poté, co se tým spojil se silami s výrobcem pluginu W3 Edge. Autor tohoto nástroje, Frederick Townes, spolu s celým vývojovým a podpůrným personálem budou od nynějška spolupracovat s BoldGrid jako sesterské společnosti.

10up vydává akce WordPress GitHub pro zjednodušení nasazení zásuvných modulů

Dobrá zpráva pro WordPress devs! Nyní můžete automatizovat pracovní postup vývoje pluginů na GitHubu pomocí akcí GitHub Actions, které tento měsíc vydal 10up tým po jednom roce práce na beta verzi. Cílem akce GitHub Actions je zefektivnit správu vydání pluginů WordPress.

Co je nového v Gutenbergu? (13. listopadu)

Pokud jde o editor bloků, existují nová vylepšení a funkce, jak jsme si již zvykli. Pole atributů názvu obrázku, vzory bloků, předvolby přechodu bloků a šablony bloků pro motivy jsou největší přírůstky.

Jděte do zákulisí s 30 a více majiteli, vývojáři WordPress světové úrovně & Obchodníci

Pokud máte agenturu WordPress a chcete se dozvědět více, nebo dokonce přispět, WP Agency Summit je událost, kterou byste možná chtěli navštívit. Účastí myslím tím, že sleduji zasedání prakticky proto, že se konference koná 6. až 16. prosince.

Témata budoucnosti: Rámec designu a hlavní téma

Zajímavý úvodník Justin Tadlock z WP Tavern. Je třeba standardizovat všechna témata WordPress? Jak je vytvořeno po stejném front-end design rámci? Záměrem je mít „hlavní“ téma, ze kterého se vývojáři mohou inspirovat. Zajímavý.

Pojďme společně #DoSummitGood together

Další úterý, další online akce pro WordPressers, se uskuteční 3. prosince a jde o štědrost a dobré výsledky pro lidi. Akce je podporována charitativní organizací WP&UP a naplánovalo devět sezení od 13 reproduktorů.

13 solidních strategií elektronického obchodování s cílem zvýšit prodej během svátků 2019

Mnoho lidí by řeklo, že sváteční období je to nejlepší z roku. Obchodníci a majitelé elektronického obchodování musí myslet stejně, protože jejich čas na masivní prodej přišel. Je to vaše šance vydělat spoustu peněz tento měsíc, takže zde je návod, jak co nejlépe využít.

Umírá WordCamp … nebo ne? Cenná cesta z WCUS 2019 v St. Louis

Jiný názor na WordCamps, než jaký jsme dosud četli. Kluci ve Freemius sdíleli, že několik lidí na WCUS našlo atmosféru a události trochu „odpojené“. Abych to shrnul, konference byla "více stejné staré věci", podle některých názorů účastníků.

Co dělat, když vám klient zanechá negativní zpětnou vazbu (5 klíčových tipů)

Bez ohledu na to, jak dobrý je váš produkt, bude vždy existovat někdo, kdo s ním nebude spokojen. Ale není to konec světa, je to ve skutečnosti normální. Co dělat, když klienti kritizují vaše služby.

Jak zlepšit produkty související s WooCommerce

Ponecháváme vás ve stejné poznámce o eCommerce, takže v následujících týdnech můžete prodat více. Zobrazení relevantních souvisejících produktů na webu má velkou šanci přesvědčit lidi, aby si koupili více, než mají v úmyslu. Zde je návod, jak jim navrhnout správné související produkty.

A to bylo prosincové novinky WordPress z roku 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map