Duben 2017 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP

Duben 2017 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP

Duben 2017 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je duben 2017 vydání "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Duben byl měsícem vydání, vylepšení populárních produktů a oznámení zajímavých nadcházejících událostí. Navíc, jako vždy, jsme viděli i několik úžasných článků napsaných našimi nadšenci WordPress!

Zároveň však, stejně jako každý duben, začal tento den také dubnovým bláznem. Přinejmenším jsem narazil na několik titulků, které, i když zněly velkolepě, se ukázaly být falešné. Přesto vám zaručuji, že vše, co zde čtete, je 100% skutečné. ��

Toto je duben 2017 vydání "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."

Duben 2017 ve WordPressu

WordPress 4.7.4 Vydání údržby

K dispozici je nové vydání údržby WordPress, které se stará o 47 problémů nalezených v kódu. Nejvýznamnější z nich je: nekompatibilita mezi připravovanou verzí prohlížeče Chrome a vizuálním editorem, vylepšení REST API a nesrovnalosti v zacházení s médii.

Ale to není všechno. Kliknutím na výše uvedený odkaz získáte úplný seznam změn a vylepšení.
Duben 2017 Novinky WordPress: Nová verze WordPress

Adresář pluginů WordPress obnovuje karty
Adresář zásuvných modulů WordPress obnovuje rozhraní s kartami

Minulý měsíc jsme hovořili o novém designu oficiálního úložiště pluginů, přičemž jednou ze změn bylo odebrání karet ze stránek pluginu.

No … ty karty jsou teď zpátky. Rozhraní s kartami bylo obnoveno kvůli negativní zpětné vazbě od komunity. V zásadě každý shledal změnu matoucí a horší než předchozí vzhled.

Přispěvatelé WordPress předložili lístky týkající se nepříjemné navigace poskytované "Přečtěte si více" odkazy, volat to "použitelnou noční můrou". Do konce dubna tedy Samuel Wood (pod přezdívkou Otto) označil lístek jako pevný a karty se vrátily k repo. Všichni jsou opět šťastní.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Říjen 2017 Comics w / CodeinWP … #WordPress #WordPressReviews #RSS
 • Listopad 2017 Komiks w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • Prosinec 2017 Komiks w / CodeinWP … #WordPressDev #WordPressThemes #WebDesign

Jetpack 4.8: Redesign nastavení, na který jste čekali

Když už mluvíme o redizajnech, společnost Jetpack také spravedlivě sdílí své vlastní redesignování. V nejnovější verzi pluginu byl panel nastavení přepracován, aby poskytoval lepší zážitek a obecně usnadnil pochopení všeho. Tato vylepšení byla publiku přislíbena před několika měsíci a jsou konečně tady.

Spolu s vylepšeními rozhraní přichází Jetpack 4.8 také s:

 • Globální panel nástrojů WordPress.com.
 • Funkce souborů Sitemap pro weby s velmi velkým počtem příspěvků (1 000+).
 • Nová widget pro odběratele MailChimp.

Redesign jetpacku

WooCommerce 3.0
WooCommerce 3.0 přináší vylepšenou galerii produktů, dárky pro vývojáře a další

Je na řadě WooCommerce, aby byl upgradován! Verze 3.0 je mimo a přináší některé zajímavé funkce. Mimochodem, toto je první hlavní vydání v novém schématu verzí, z dvoumístného na třímístný formát (3.0.0)

Co je ve WooCommerce 3.0:

 • Nová galerie produktů.
 • Vylepšení výkonu.
 • Třídy CRUD.
 • Vylepšený systém záznamu.
 • Lepší CLI.

Pro více informací klikněte na výše uvedený odkaz.

WordCamp pro vydavatele se bude konat v Denveru, 17. – 19. Srpna

Páni, vydavatelé WordPressu budou mít brzy svůj vlastní WordCamp! Novináři, bloggeri, copywritery, vlastníci publikací jakéhokoli typu nebo velikosti, se letos v létě 17. až 19. srpna spojí v Denveru!

Organizátoři to nejprve chtěli nazvat "WordCamp pro novináře" ale poté se rozhodl použít širší termín, aby vyhovoval všem profesionálním vydavatelům, kteří pracují s WordPress.

Na rozdíl od jiných WordCampů bude tato událost obsahovat kombinaci prezentací a workshopů. Pokud jste v člunu vydavatelů, volání pro reproduktory již byl vydán a zbývají pouze dva týdny na registraci.
WordCamp pro vydavatele

Skvělé články z celého webu

Blog Helper: dovednost Alexa pro správu blogu WordPress pomocí hlasu

Myslel jsem, že to bude trvat mnohem déle, dokud nebudeme moci použít Alexu ke správě našich blogů. Představte si, jak si připravujete nádobí, a požádejte pomocníka blogu WordPress, aby vám sdělil novinky a nejnovější příspěvky v sekci komentářů, nebo aby vám zařídil nový koncept. Jak to zní futuristicky?

„Zabezpečené“ v prohlížeči Chrome neznamená „bezpečné“

Štítek HTTPS vedle vaší webové adresy oznamuje všem, že váš web je zabezpečený. Ale podle Wordfence je to daleko od "zajistit" na "bezpečný". Podívejte se na to a zjistěte, na co Wordfence dorazí.

Encyklopedie základních widgetů pro WordPress

Každý mluví o pluginech většinu času, ale widgety jsou důležité také pro web WordPress. Přečtěte si příspěvek WPMU DEV s nejlepšími potřebnými widgety pro vaše osobní nebo profesionální použití.

6 hlavních pluginů pro správu projektů WordPress

Organizace velkého týmu a řízení celého procesu vytváření produktu – od nápadu a konceptu po skutečnou implementaci a rizika, která s sebou nese – zabere někdy více času než samotná práce. Těchto šest pluginů může pomoci.
Zlepšení kvality obsahu a konverzace ve skupině AWP Facebook

Oficiální skupina WordPress Facebook mění své základní pravidlo – všechny nové příspěvky již nejsou automaticky schvalovány. Od nynějška budou administrátoři filtrovat záznamy a rozhodovat, co se uvidí a co ne. Pokud tedy plánujete odeslat příspěvek do skupiny Advanced WordPress Facebook Group, podívejte se nejprve na Mattovo vysvětlení, abyste získali přehled o tom, jak váš příspěvek schválit.

10 Akční marketingové taktiky pro marketing vašeho produktu WordPress

Vybudování skvělého produktu WordPress je jen polovina bitvy. Druhá polovina je dostat to před publikem, které se stará. Zde je seznam nápadů, jak toho dosáhnout. Od Cozmoslabs.

28 Nejčastěji kladených otázek začátečníků WordPress

Opravdu dobré shrnutí nejčastějších otázek, které začátečníci mají o WordPressu tendenci. Téměř pokrývá vše, co souvisí s budováním, nastavením a správou webu WordPress.

Pomocí nového (bezplatného) doplňku Audio Story Images můžete do svých obrázků WordPress přidat zvuk

K dispozici je tento nový bezplatný plugin, který k vašim obrázkům WordPress přidává zvuk. S ním můžete vytvářet krásné prezentace a návody, které hovoří nebo mohou být doprovázeny hudbou.

To je za duben 2017. Všechno, co nám chybělo?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector