Co je nového ve WordPress 4.9 – Viz Nové funkce v akci

Co je nového ve WordPress 4.9 – Viz Nové funkce v akci

Co je nového ve WordPress 4.9 – Viz Nové funkce v akci
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Druhé hlavní vydání roku WordPress dnes kleslo; WordPress 4.9 přináší řadu vylepšení a vylepšení v souladu s aktualizace zaměřená na uživatele slibovaná 16. června. Podívejte se na všechny zde. Toto je novinky ve WordPress 4.9.


WordPress 4.9 je jako každá hlavní aktualizace WordPress v tom, že komunita to krouží od oznámení. Seznam potenciálních vylepšení a funkcí způsobil, že všichni znovu bzučeli!

Bylo brzy řečeno, že se na tuto verzi nebude zaměřovat Gutenberg – Gutenberg bude příští rok ovladačem WordPress 5.0. WordPress 4.9 je však jeden pro loajalisty s několika dodatky, které čekají na začlenění osm let. Toto vydání WordPress 4.9 je příležitostí vyčistit paluby v přípravě na povodí řeky Gutenberg někdy příští rok. V tomto světle jsou změny, které zde vidíme, převážně zaměřené na uživatele. Se silnou touhou pomáhat uživatelům s úpravami a správou.

Podaří se mu to? Měli byste okamžitě aktualizovat? Pravidlo nyní používáme přes 4,9 měsíce a tento článek vám ukáže jeho nejlepší vlastnosti v detailu a to nejlepší ze zbytku:
Co je nového ve WordPress 4.9

Co je nového ve WordPress 4.9 – nejzajímavější věci

1. Plánovač a spořič konceptu

Přizpůsobitel byl vždy skvělý pro procházení s velkými změnami. Tyto změny však musely být provedeny hromadně a začaly se zobrazovat, jakmile kliknete na tlačítko Uložit. Není to zvlášť skvělé z pohledu návštěvníka.

Jednou z velkých věcí o práci v aktualizovaném Customizer WordPress 4.9 je schopnost uložit a naplánovat změny.

Pokud jsou novými funkcemi herci, je novým plánovačem Morgan Freeman; miloval všichni.

Aktualizovaný Customizer nahradil Uložit & Tlačítko publikování. Nyní uvidíte Publikovat s ozubeným kolem. Po klepnutí na ozubené kolečko otevřete nabídku s některými novými možnostmi: Uložit koncept, Plán, Publikovat. Tím získáte stejnou úroveň kontroly, jakou máte na hlavním panelu s běžným obsahem.

Díky tomuto druhu funkcí v Customizeru se snižuje pracovní vytížení. Všechno, co má časový limit nebo je citlivé na čas, lze nyní zpracovat, aniž byste museli sedět u počítače a časovat své uložení & Publikovat k dokonalosti.
WordPress 4.9 představuje plánovač

Pokud potřebujete sdílet změny s ostatními, můžete nyní získat koncept konceptu přímo z nástroje Customizer.

Dokonce i Matt Mullenweg sám vidí tyto nové funkce jako herní měniče pro budoucnost WordPressu a co bude dál. V podcastu epizoda Draft Podcast s Brianem Krogsgardem měl Mullenweg toto:

Návrhové návrhy budou docela velké. Zamykání a plánování, odkazy front-end náhledu. Tam jsou nějaké opravdu, opravdu skvělé věci. Matt Mullenweg

2. Zvýrazňovač chyby syntaxe kódu

CodeMirror je zpět po osmi letech v divočině. Není na nás, abychom hodnotili různé nové funkce, ale pokud bychom byli, pak by to byla těsná sekunda, velmi blízko.

Jedná se o obrovské vylepšení pro všechny uživatele. Kdo z nás nepřidal tunu kódu pouze k uložení & Publikovat na zvuk cvrčků? Změna tam není. Můžete zkusit podivné občerstvení, ale ve skutečnosti je to jen Hail Mary. Prostě v kostech víte, že váš kód chybí; někde.

Nová funkce ve WordPress 4.9 zvýrazní chybu a dokonce vám dá náznak chybějícího prvku, neúplné funkce nebo chybné syntaxe..

Jsem velmi nadšený zvýrazněním syntaxe v editorech Theme a Plugin, protože se jedná o funkci, kterou jsem chtěl vidět už dlouhou dobu. Viděl jsem mnoho nováčků, včetně mě, jak havarují jejich WordPress tím, že při úpravě pluginu nebo motivu udělali malou chybu. S touto novou funkcí se už nestane! Hardeep Asrani

WordPress 4.9 přináší přizpůsobení chyby zvýraznění syntaxe kódu

To je skvělý krok, zejména pro pomoc začínajícímu vývojáři při psaní kódu. Pro sebevědomější WordPressers lze tuto možnost vypnout na stránce Profil.
Vypněte zvýraznění syntaxe v nastavení profilu

3. Widget změny

Widgety WordPress získají další podporu v 4.9 pomocí widgetu galerie

Widget Galerie

WordPress 4.8 nám přinesl nějaké pěkné mediální widgety s obrázkem, videem a zvukem. Jedná se o pokračování trendu a WordPress nyní umožňuje uživatelům přidat galerii také v jejich oblastech widgetů. Lidé vám řeknou, že plugin je způsob, jak jít, ale v bitvě o nadýmání vs funkčnost tento widget je vítěz.

WordPress 4.9 bude podporovat všechny oEmbeds v textovém widgetu

Přidat nové krátké kódy do textového widgetu

V našem příspěvku WordPress 4,8 jsme zde litovali, že v textovém widgetu chybí oEmbed podpora. No, to přišlo. Nyní můžete vkládat videa z libovolného webu, který podporuje oEmbed. Můžete dokonce vložit svůj stream naživo na Facebooku, stejně jako TED, CollegeHumor, FunnyOrDie. To je velký problém.

Vkládání médií do textového widgetu je možné pomocí WordPress 4.9

Přidat média do textového widgetu

Jak je uvedeno výše, WordPress 4.9 vám také umožní vkládat média do textového widgetu. Toto bylo klíčové zahrnutí, protože widgety specifické pro média budou při příchodu Gutenberga jasně zarovnané s bloky.

4. Další změny ve WordPress 4.9

Po změně motivů již žádné mizí widgety. Vylepšené mapování widgetů znamená, že widgety by měly mít možnost najít svůj domov po velké změně.
Vylepšená instalace motivu z WordPress Customizer.

Vylepšená instalace z WordPress 4.9 Customizer
Lepší tok pro vytváření nabídek. Zahrnuje možnosti změny umístění a název nabídky a umístění umístěná ve stejné možnosti.

Vylepšené možnosti nabídky pro WordPress 4.9
Globální oblast oznámení s chybovými zprávami zobrazenými pod tlačítkem Publikovat v Přizpůsobiteli.

WordPress 4.9 představuje globální oblast oznámení

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • 6 nejlepších porovnávaných stavitelů webových stránek – ceny, funkce, které si můžete vybrat
  • 12 věcí, které musíme vidět od tvůrců stránek WordPress v roce 2017 a kteří již mají pravdu
  • 20 Úžasných designových portfolií, které byste měli vidět před vytvořením vlastního

Co lidé říkají

Podívejte se na WordPress 4.9, který začíná 14. listopadu. Velmi nadšeni některými z těchto nových funkcí Customizer! https://t.co/sBjG9C6htZ

– XOmisse • ​​Elaine Malone (@XOmisse) 28. října 2017

WordPress 4.9 varuje uživatele, když zjistí změnu, která by mohla způsobit závažnou chybu (z Editoru souborů). https://t.co/BnQ3f05m2I

– Tommy Oddo (@oddodesign) 25. října 2017

Změny WordPress 4.9 "Statická přední strana" na "Nastavení domovské stránky".

Vítaná změna! ���� pic.twitter.com/64b54zAWW6

– Rich Tabor (@richard_tabor) 1. listopadu 2017

Vyhledávací pole v zásuvném modulu & Okno Editor motivů pro WordPress 4.9 od @ mwaghmare7 https://t.co/S8hioIHatc pic.twitter.com/kSb4RijdCk

– David Bisset (@dimensionmedia) 31. října 2017

WordPress 4.9 Beta 4 je mimo. 80 změn. Je čas vzít si proteinové pilulky a nasadit si helmu a vyzkoušet: https://t.co/YbDvNhC5JI

– David Bisset (@dimensionmedia) 25. října 2017

V prostředí Customizer ve WordPress 4.9 najdete novou zkušenost s objevováním, instalací a zobrazováním náhledů motivů https://t.co/sQHLPv63VZ

– Deborah Edwards-Onoro (@redcrew) 24. října 2017

Co si myslíte o všech těchto změnách? Který se ti nejvíce líbí? Baví vás celkový směr?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector