Březen 2016 WordPress News – tento měsíc ve WordPress w / CodeinWP

První jarní jaro přišlo s tolika změnami, že mě to dostalo do obtížné situace, kdy jsem musel s tímto párem jít jen s několika z nich. A nebylo snadné rozhodnout, které z nich byly důležitější než ostatní.


Jak již bylo řečeno, vítejte na internetu Vydání tohoto měsíce v březnu 2016 ve WordPressu w / CodeinWP, a připravte se na některá nová psaná a nepsaná pravidla a vydání, která (více či méně) ovlivní budoucnost komunity WordPress.

Březen 2016 ve WordPressu

Tým WordPress Theme Review se posunul směrem k automatizaci procesu kontroly

Proces automatické kontroly vyšel jako vynikající zpráva pro vývojáře. Až doposud obvykle probíhalo hodnocení tématu příliš dlouho. Tato změna má snížit množství manuální práce a dělat věci mnohem rychleji.

Hodnotící tým uvedl, že ano 13 požadavků čeká na brzkou automatizaci. Uvidíme, jak efektivní to skončí v praxi po oficiální aplikaci automatizace.
automatické recenze

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Archivy průzkumu hostování WordPress 2016–2019: Obrovské průzkumy hostování shrnuté na jednom místě
 • Březen 2018 Komiks w / CodeinWP … #WordPress #WebDesign #Batman
 • Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 0,99 $ / měsíc

rámce
"Nepodávejte rámce"

Rámce již nebudou přijímány do oficiálního úložiště pluginů. Ve skutečnosti to není pravidlo, ale spíš žádost o vývojáře, kteří mají v úmyslu předložit níže uvedené rámce. Mika Epstein z revizního týmu přišla s jednoduchým vysvětlením této nepříliš vítané změny (alespoň z pohledu vývojáře):

Mít framework jako plugin je pro uživatele špatnou zkušeností. Ne vývojář. Ne vždy tomu rozumějí "Mám plugin Slider Joe. Proč potřebuji pokročilá vlastní pole?"

Standardy kódování přístupnosti

Nedávno byla schválena další změna ve WordPress, tentokrát s ohledem na standardy kódování přístupnosti. Vývojáři, věnujte pozornost před vytvářením nových nástrojů, protože od nynějška musí splňovat nové podmínky!

O čem jsou všechny změny?

 • Sémantika HTML.
 • Barevný kontrast.
 • Přístupnost pomocí klávesnice.
 • Obrázky a ikony.
 • Značení.

standardy kódování přístupnosti

nakupovat
Představujeme službu Shopify pro WordPress

Jste fanouškem WordPress i Shopify? S potěšením zjistíte, že Shopify je nyní snadněji integrován do WordPress prostřednictvím nového oficiálního pluginu.

Nový plugin pro elektronický obchod je zdarma a je dodáván ve třech moderních tématech poskytovaných společností Shopify. Nyní můžete spravovat všechny své příspěvky a stránky z ovládacího panelu WordPress. Zároveň však můžete ve svých online obchodech používat funkce Shopify, jako jsou platby, zabezpečená pokladna, doprava a plnění, inventář a daně.

WordCamp Europe 2016 rozšiřuje kapacitu účastníka na 2200, dosud největší WordCamp

Vypadá to, že to bude velká párty ve Vídni za pár měsíců! Všechny vstupenky WordCamp byly vyprodány šest měsíců předem a tento měsíc byla zpřístupněna nová řada 400. Vzhledem k této skutečnosti se pořadatelé ocitli v situaci rozšíření kapacity místa konání přidáním dalších hal v blízkých místech, která jsou minutu od hlavního místa, Museumsplatz.

Toto se stalo největším WordCampem vůbec! Už jste si rezervovali lístek?
wordcamp 2016

Skvělé články z celého webu

Revoluce WordPress s GraphQL

REST API je skvělé, ale řekli byste "Ne" něco modernějšího a snadnějšího? Mark Gavalda nám dává nápovědu (a nátlak), abychom se pokusili vidět věci mimo REST API. Protože můžeme najít lepší věci kolem … například GraphQL.

Zápis CSS do Customizeru s pokročilým pluginem CSS Editoru

Nyní můžete v Live Customizer psát CSS pro různé velikosti obrazovky zařízení a sledovat změny v reálném čase. Jak skvělé to zní? Pokročilý editor CSS to vám umožňuje.

Jak migrovat WordPress na jiné doménové jméno

Potřebujete změnit doménu, ale nejste si jisti, co se stane s vaším obsahem? Zde je návod, jak to udělat bezpečně.

Jsou WordPress "lite" témata užitečná?

Mnoho společností se spoléhá na "lite" verze jejich produktů k propagaci jejich značek a služeb. Chcete vědět, proč je bezplatné téma užitečné pro firmu? Zde je několik dobrých poznatků.

Populární A / B testovací nástroje pro WordPress

Zjistěte, která z verzí vašich vstupních stránek přináší více kliknutí a akcí. Jak? Použití testovacího nástroje A / B z tohoto seznamu.
Jak si vyrobit Niche Review Site v WordPress jako profesionál

Vytvoření webu s recenzemi by nemělo být příliš obtížné, pokud existují skvělé články, které vás naučí, jak to udělat. To je jeden z nich.

Jak jsou stránky WordPress hackovány (a co s tím dělat)

Už jste se někdy ptali, jak a proč lidé hackují webové stránky? A co je důležitější, proč by někdo hackl váš web? Zde je několik odpovědí.

Ultimate Guide to WordPress features.php File

Jako vývojář, který vytváří témata pro WordPress, byste se měli co nejvíce naučit o tom, jak a proč * určitý * důležitý soubor funguje. Nebo pokud tomu tak není, jak to zajistit. Zde je vše, co potřebujete vědět o souboru features.php.

20 Užitečné zásuvné moduly kalendáře WordPress

Pokud vlastníte web, kde hrají kalendáře zásadní roli, použití krásného a moderního řešení způsobí, že váš web bude vypadat lépe a více poutavě. Tyto pluginy vám poskytnou pomocnou ruku.

11 Opravdu užitečných dosud neznámých funkcí WordPress

Takže už nějakou dobu pracujete s WordPress, ale víte o všech těchto úhledných trikech?

Doplněk WordPress Plugup – březen 2016

Skončíme s naším zaokrouhlením. Zde jsou některé z nejzajímavějších bezplatných pluginů WordPress vydaných v březnu 2016!

To je pro toto vydání. Všechno, co nám chybělo?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map