Automattic získává Tumblr, program důvěryhodných autorů zrušen, debata o automatických aktualizacích ��️ září 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Automattic získává Tumblr, program důvěryhodných autorů zrušen, debata o automatických aktualizacích ��️ září 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Automattic získává Tumblr, program důvěryhodných autorů zrušen, debata o automatických aktualizacích ��️ září 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je vydání z září 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj všichni, vítejte zpět na našem září zaokrouhlování novinek WordPress! Část našeho týmu byla v srpnu mimo kancelář, včetně mě. Nyní jsem zpět s nejčerstvějšími příběhy, které se odehrály v říši WordPress minulý měsíc.

Zatímco budete číst zprávy, náš tým v Bukurešti bude na cestě k ústupu na úbočí pro kombinaci relaxace a zábavy. Ale těsně předtím, než jsme vyrazili na cestu, jsem se ujistil, že vás nechám se všemi důležitými věcmi, které se dějí ve WordPressu.

V tomto vydání časopisu WordPress ze září 2019 Automattic získává Tumblr a Zero BS CRM, program Důvěryhodní autoři již neexistuje, zatímco myšlenka automatické aktualizace starých verzí WordPress nevycházela v komunitě bez povšimnutí a nekritizace.

Ale je tu tolik dalších zpráv, které s vámi chci sdílet, takže se ujistěte, že jste zkontrolovali vše, co je na seznamu, a přečtěte si naši kompletní nabídku nejúžasnějších návrhů, oznámení a článků..

Automattic získává společnost Tumblr, program důvěryhodných autorů byl zrušen, debata o automatických aktualizacích - září 2019 News WordPress w / CodeinWP

Září 2019 WordPress News

Automattic – výrobce WordPress.com – koupil Tumblr

Jakékoli zprávy, které se týkají Automattic, vždy pravděpodobně udělají velký rozruch. Nyní se to děje znovu nejen v komunitě WordPress, ale po celém technologickém světě. Automattic přinesl pod křídla další velkou značku tím, že koupil Tumblra od Verizonu za údajně méně než 3 miliony dolarů, což je velký pokles oproti 1,1 biluze, kterou Yahoo zaplatil za Tumblra v roce 2013. Zdá se, že Yahoo nemohl udržet jejich slib "nešroubovat to".

Matt a tým uvedli, že Tumblr zůstane i nadále samostatnou značkou a jeho front-end moc nezmění. Je to jen back-end, který obdrží několik úprav, ale to nebude mít žádný nepříjemný dopad na uživatele. Pokud jste uživatelem Tumblru, nemusíte se čeho bát.

Brzy poté, Automattic také získal plugin Zero BS CRM se záměrem rebrandingu jako Jetpack CRM. Jméno musí být ještě oficiálně potvrzeno.

To je docela v pohodě. Dnes si nemůžu vzpomenout na lepšího vlastníka, než je automatická komunita Tumblr pro kreativní publikování. https://t.co/G9pVtpjKJ9

– Marco Arment (@marcoarment) 12. srpna 2019

září 2019 wordpress novinky stará verze automatické aktualizace debata

Návrh: Automatická aktualizace starých verzí na 4.7

Co děláte, abyste předešli problémům se zabezpečením, když lidé na svých webech neaktualizují staré verze WordPress? Provedete pro ně aktualizaci. Prozatím se jedná pouze o návrh od několika klíčových přispěvatelů WordPress, který se stal dlouhou debatou mezi vývojáři, členy komunity a dalšími přispěvateli..

Návrh se skládá z: "automatická aktualizace nepodporovaných webů na nejstarší podporovanou verzi", aka ti, kteří stále používají verze mezi 3.7 a 4.6, budou automaticky upgradováni na WordPress 4.7 (aktuální nejstarší podporovaná verze).

Správci budou mít samozřejmě možnost ne, když dostanou oznámení před touto významnou změnou prostřednictvím řídicího panelu a e-mailu.

Program WordPress Theme Review Team Scraps Program důvěryhodných autorů kvůli hraní her a nekonzistentním recenzím

Měl to přijít, když se mě zeptáš. Program důvěryhodných autorů, který tým pro kontrolu témat implementováno minulý rok, utrpěl během svého 16měsíčního života mnoho změn a stížností.

Program byl v srpnu přerušen kvůli nekonzistentnosti, irelevantní recenzi a protože to způsobovalo "více problémů, než bylo řešení" – podle vedení týmu William Patton. Program Důvěryhodní autoři byl od samého počátku přijímán s trochou soli, ale nesouhlasy násobily okamžik, kdy vývojáři motivů museli pracovat navíc, aby se k němu připojili. O těchto omezeních jsme psali v našem červnovém vydání 2019.

Teď je po všem!

září 2019 program důvěryhodných autorů wordpress téma zrušen

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Build for Gutenberg: Jak autoři pluginů a motivů řeší přechod na Gutenberg
  • Září 2018 Komiks w / CodeinWP … #Gutenberg #BadCode #MissionImpossible
  • 7 nejlepších zásuvných modulů pro automatické blogování pro WordPress: S každým jsme byli praktičtí

woocommerce 3.7 vydání září září 2019 wordpress novinky

WooCommerce 3.7 přistál

Majitelé obchodů WordPress, WooCommerce 3.7 je po vývoji od dubna. Tato verze je většinou o blocích a vylepšuje vaše zkušenosti s editorem bloků. V této poznámce je to funkce Produktové bloky WooCommerce 2.3, což vám umožňuje přidávat a spravovat všechny své produkty obchodu prostřednictvím bloků.

WooCommerce 3.7 také posunul latku směrem k minimálním požadavkům WordPress a PHP, takže ti z vás, kteří se chtějí aktualizovat na tuto nejnovější verzi, musí používat alespoň PHP 5.6 a WordPress 4.9. Pokud tedy chcete inovovat, nejprve aktualizujte!

Dalšími vměstky jsou další nastavení e-mailu s obsahem, generátor kódu automatického kupónu a systém správy balíků.

WordPress 5.3 Rozvrh a rozsah

Pokud vás zajímá, jak se vývoj jádra WordPress vyvíjí, jedná se o krátkodobý kalendář příští verze spolu s týmy a odpovědnými lidmi. Spoiler: WordPress 5.3 Beta 1 vyjde tento měsíc!

Poté, co beta projde testy, očekávejte prvního kandidáta na vydání 15. října a oficiální úplnou verzi o měsíc později, 12. listopadu. Jaký je obecný cíl tohoto posledního významného vydání roku? Citát: "Leštění současných interakcí a uživatelská rozhraní jsou uživatelsky přívětivější".

wordpress 5.3 plán a tým

Skvělé články z celého webu

Logo WordCamp Asia: Design Journey

Poté, co bylo jeho první vydání oficiálně naplánováno na únor 2020, má nyní WordCamp Asia oficiální logo. Podívejte se na tento příspěvek a podívejte se, jak to vypadá a jak s ním návrháři přišli.

Ninja Forms Materská společnost Sobota Drive získává CalderaWP

Automattic nebyl letos v létě jediný akvizicí; tvůrci Ninja Forms se spojili s Caldera Forms v tom smyslu, že první z nich získal modul pro vytváření formulářů drag-and-drop. Někteří členové CalderaWP se připojí k sobotnímu disku, aby společně pracovali na vylepšení obou nástrojů.

php Středoevropská konference zrušena z důvodu nedostatečné rozmanitosti řečníků

A dávka současných světových problémů … to je další záležitost založená na politické korektnosti a rozmanitosti, která nutila organizátory konference PHP Central Europe ke zrušení akce. Musíte žít v roce 2019… Stejně tak, naši organizátoři WordPress nikdy to nedovolí.

Přispěvatelé WordPressu prozkoumejte možnost události globální přístupnosti

Stejně jako tým Polyglots má svou věc, přispěvatelé WordPressu sledují celodenní událost globálního přístupu, která se bude konat prakticky. Tímto způsobem se mohou přispěvatelé přístupnosti, kteří se nemohou účastnit WordCampů, setkat a rozvíjet tento projekt online.

Můj poslední rozloučení s hospodou

Po 10 letech, kdy se společnost WP Tavern stala jedním z nejspolehlivějších zdrojů zpráv WordPress, se její zakladatel Jeff Chandler rozloučil s přispěním na web a vydal se na nový začátek. Ačkoli nemá žádné konkrétní plány ohledně toho, co bude dál, čeká, až se objeví náročné příležitosti.

Návrh projektu: WP Notify

WordPress již poskytuje oznámení správci a uvádí důležité problémy týkající se vašeho webu. Ale kluci v jádru nyní pracují na zdokonalení systému a na tom, aby zpětná vazba byla více orientovaná na uživatele a byla zřejmá, což má za cíl poskytnout uživateli větší kontrolu nad jejich činností.

Diskuse o funkcích pluginů: mechanismus souhlasu a protokolování pro ochranu soukromí uživatelů

Další diskuse týkající se ochrany osobních údajů uživatelů a protokolování souhlasu je na stole. Hlavní tým se snaží najít snadný způsob, jak získat souhlas uživatelů se zpracováním dat a zároveň jim umožnit přihlášení a odhlášení, jak si přejí. Navrhovaným řešením je funkční plugin.

WordPress navrhuje plán pro 61% webů WP pomocí zastaralého PHP

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří na svém webu WordPress stále používají starou verzi PHP, pravděpodobně se na hlavním panelu zobrazí upozornění na nutnost aktualizace. Odborníci WordPress vám doporučí kliknout na aktualizaci kvůli bezpečnosti vašeho webu.

Proč provozování univerzitního webu pomocí WordPress není na akademické diskuzi

Dnes na WordPress běží více celosvětových webů než na jakékoli jiné platformě. Ale náš CMS se ve vysokém školství doposud neobjevil. Proč? Protože nikdo neměl čas na rozsáhlou údržbu, podporu, digitální správu, natož finanční náklady.

Jak si vyrobit web WordPress v roce 2019 – The Ultimate DIY Guide

Pokud si chcete vytvořit svůj první web WordPress úplně od začátku, vše, co potřebujete, je komplexní a úplný průvodce. Tento obsahuje všechny kroky, které musíte provést, abyste mohli web úspěšně spustit.

10 doporučených tipů pro animované GIF v e-mailu

Chcete, aby vaše e-maily byly zábavnější? Pro lepší dynamiku můžete zahrnout GIF. Toto je několik pěkných tipů, jak to udělat správně, aniž byste obtěžovali lidi.

Nejlepší techničtí komici roku 2019 (dosud) w / CodeinWP… # vývojáři # gutenberg # konverze

A protože rádi zacházíme s našimi čtenáři skvělými věcmi, máme pro vás bonus představující naše nejoblíbenější komiksy roku 2019, aka ty, které na sociálních médiích dostaly celou lásku. Nechcete jim nechat ujít!

To je za září 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector