Admin Block Directory Prototyp, modul Pods, experimenty s blokovými motivy, dary uživatelů ��️ únor 2020 Novinky WordPress w / CodeinWP

Admin Block Directory Prototyp, modul Pods, experimenty s blokovými motivy, dary uživatelů ��️ únor 2020 Novinky WordPress w / CodeinWP

Admin Block Directory Prototyp, modul Pods, experimenty s blokovými motivy, dary uživatelů ��️ únor 2020 Novinky WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je únorové vydání z roku 2020 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahojte všichni, vítejte v našem nejnovějším vydání zpráv WordPress! Doufáme, že jste začali rokem s nabitými bateriemi a jste připraveni přijmout všechny další výzvy, které na vás čekají hned za rohem. ��

Na programu tohoto měsíce budeme hovořit o prototypu adresáře admin block, rámci Pods, experimentech s tématy založenými na blocích, darech pluginů, konferencích, které můžete přidat do kalendáře do roku 2020, a mnohem zajímavějších příbězích a trendech z WordPress oblast.

Takže zůstaňte s námi několik minut, abyste zjistili nejdůležitější události posledních čtyř týdnů ve WordPressu. Pojďme se ponořit!

Únor 2020 WordPress News w / CodeinWP

Únor 2020 WordPress News s CodeinWP

Blokovat adresář ve WP-Admin: V1

Projektový tým plánuje zahrnout adresář bloků na stránce admin ve WordPress 5.5, která bude v provozu do srpna 2020. Do té doby však spustili ukázku toho, jak má vypadat a fungovat, takže ji můžete vyzkoušet. pokud jste zvědaví.

Figma Prototyp obsahuje první koncepty a makety adresáře bloků, ale je důležité zmínit, že mohou být velké změny, než bude připraven na hlavní čas. Některé z komponent jsou záhlaví stránek, seznamy tabulek, prázdné stavy a také opakovaně použitelné bloky, které můžete použít v jiných oblastech vašeho administrátorského panelu.

V době, kdy to píšeme, je v bloku deset bloků blokuje kategorii na WordPress.org ale brzy bude přidáno více.

Prototyp WP Admin Block Directory

Plugin Pods Framework vyžaduje dary v únoru 2020 novinek WordPress

Lusky potřebují vaši pomoc v roce 2020

Pokud používáte framework Pods, možná budete chtít dát pomocnou ruku, aby byla poslední. Automattic, jeho hlavní sponzor od roku 2012, se vzdal podpory projektu a hlavní vývojář společnosti Pods nyní řeší své obavy komunitě uživatelů.

Jelikož Automattic pokrýval 90% nákladů, tým za tímto projektem nyní požaduje finanční prostředky od kohokoli, kdo může skočit a darovat. Takže pokud jste již dlouho používali plugin, můžete sami přispět tím, že se stanete dárcem tady.

V současné době je z 200 dárců 58 dárců, což je původní cíl vývojového týmu Pods.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Adresář tematických obchodů WordPress 2019 – Kdo právě vede tematický trh WordPress, bylo analyzováno 100 tématických obchodů
  • Listopad 2017 Komiks w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
  • Únor 2018 Komiks w / CodeinWP … #Vývojáři #Cache #Bitcoin

Zapojte se do blokových experimentů WordPress Theme

Počátkem prosince tým pro kontrolu témat WordPress navrhl počáteční dokumentaci pro bloková témata, pokyny, které by měl každý vývojář dodržovat, aby vytvořil šablony, které jsou plně funkční s editorem bloků..

Od té doby se k této výzvě připojilo více přispěvatelů a vytvořilo několik příkladů témat na základě výše uvedené struktury. Protože témata vytvořená z bloků budou v budoucnu WordPressu prioritou, možná budete chtít svou práci také vyzkoušet. Úložiště je přístupné všem, takže můžete odesílat experimenty s tématem tady.

Blokujte experimenty s tématem ve WordPress 2020

Kampaň zaměřená na získávání finančních prostředků od uživatelůWWP - únor 2020 novinky WordPress

Uživatelé pluginů GiveWP v roce 2019 získali darem přes 100 milionů dolarů

Máme první v historii dárcovských pluginů: GiveWP uživatelům se podařilo v roce 2019 kolektivně získat 106 milionů dolarů. Je to poprvé, kdy částky darů překročily 100 milionů dolarů za rok podle oznámení Matta Cromwella, COW GiveWP, na Facebooku.

Toto zvýšení je pozoruhodné, pokud byste ho měli porovnat s roky 2018 a 2017, kdy prostředky dosáhly 88 milionů USD, respektive 41 milionů USD. Navíc 106 milionů dolarů počítá pouze platby provedené uživateli prostřednictvím PayPal a Stripe, takže skutečná částka je pravděpodobně vyšší.

Přistávací sada pro mapy WordPress Jakýkoli příspěvek nebo stránka do vlastní domény

Nový produkt WordPress v domě! Phil Kurth a Jason Schuller uvedli plugin Landing Kit, který vám umožňuje mapovat domény na jakékoli příspěvky, stránky a vlastní položky typu příspěvku..

Pokud tedy chcete vytvořit jednotlivé marketingové nebo vstupní stránky pomocí jedinečných šablon, Landing Kit vám pomůže. Účelem je mapování domén na jednotlivé stránky nebo příspěvky v instalacích na jednom místě bez nutnosti instalace více stránek nebo samostatné instalace WordPress..

Navíc je plugin kompatibilní s jakýmkoli tématem a je dodáván s podporou SSL a možnostmi přesměrování.

Náčrtková sada Plugin Sketch

Skvělé články z celého webu

WordCamp Houston se vrací po 10 letech

Lidé v Houstonu se snaží přestavět "rozebrán" komunity a začít znovu od nuly organizující WordCamp Houston. Byli nepřítomní po dobu 10 let, ale zdá se, že se jim všechno vrátí na místo. Přejeme jim hodně štěstí!

Konference WordPress, JavaScript a PHP, které můžete přidat do svého kalendáře v roce 2020

Pokud chcete cestovat a být zároveň přítomni na konferencích, sestavili kluci v Delicious Brains tento seznam několika zajímavých akcí, kterých se můžete zúčastnit v roce 2020. Je to hlavně pro vývojáře.

Představujeme novou kapitolu, s Cory Millerem jako partnerem Post Status

Cory Miller, s níž jsme nedávno hovořili na tomto blogu, je novým spolumajitelem a partnerem Post Status. Dále se bude dělit o aktivity s Brianem Krogsgardem v oblasti řízení podniku, psaní a zapojení komunity.

Doplněk WordPress Plugup – leden 2020

Co je nového na území pluginu? Zde je přehled nejlepších pluginů, které byly nedávno spuštěny nebo aktualizovány na WordPress.org. Nikdy nevíte, kdy najdete drahokam, který vám usnadní život.

10 nejlepších pluginů WordPress pro blogy

Pokud jste bloger, možná budete chtít projít tento seznam pluginů, které pomohou vašemu blogu růst. Jsme hrdí na to, že naše vlastní Oživte staré příspěvky je mezi ostatními velkými hráči.

BobWP je nyní na Woo – WooCommerce News and Community

Bob Dunn, známý v komunitě jako BobWP, zužuje témata diskuse ve svém podcastu a na blogu přechodem z obecného obsahu na obsah založený na WooCommerce. Od nynějška o něm uslyšíte jako „Udělejte Woo v BobWP“.

Kolik webů používá WooCommerce? Statistiky použití + Infographic 2020

Když už mluvíme o WooCommerce, zde je ukázka toho, jak plugin fungoval loni v číslech. Lidé na Barn2 spojili tyto statistiky do infographic, který ukazuje vývoj našeho elektronického systému CMS.

10 Důležité trendy v sociálních sítích do roku 2020, které potřebujete vědět

Každý rok existuje velká sociální platforma nebo vynález, který získává všechny humbuk od lidí, dokud jiný rychle nepřevezme kontrolu. A tak dále. Co nám přinese rok 2020? Zde jsou předpovědi z časopisu Search Engine Journal.

Kapitoly WordPress a Ajax

Naučíte se používat Ajax s WordPress? Toto je blog, který pokrývá toto téma výhradně pro vás. Ronald Huereca rozdělil všechny hodiny do kapitol, které je velmi snadné sledovat, pokud chcete konsolidovat své dovednosti Ajaxu.

Tajné umění delegace

Pěkné téma, které jsem zřídka viděl řešit. Pokud jste přeplněni přílišnou manažerskou prací, která vám přichází do cesty, je důležité vědět, jak převést odpovědnost na někoho jiného. Zde je návod, jak to dělat profesionálně.

Výběr nejlepšího WordPress Table Plugin

Pokud chcete svůj obsah prezentovat vizuálně čistým způsobem, můžete procházet těmito skvělými tabulkovými doplňky WordPress a překonat tuto potřebu ze svého seznamu. Rád vidím naše Vizualizér doporučeno jako jeden z nejlepších.

Statistiky Google PageSpeed: Pravda o hodnocení 100/100

Je dokonce možné získat maximum v nástroji pro kontrolu rychlosti webu? Možná to není, ale alespoň se můžete pokusit dosáhnout co nejvyššího skóre. Zde jsou podrobnosti, kterým nevěnujete dostatečnou pozornost, abyste zkrátili dobu načítání stránky.

To shrnuje únorové zprávy WordPress z roku 2020. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector